środa, 8 maja 2013

Violetta

Hejka! Przepraszam że tak długo nie pisałam ale zapomniałam! Chciałabym poruszyć temat nowego serialu na Disney Channel "Violetta", ponieważ ma dużo ciekawych i fajowskich piosenek (przynajmniej mi się podobają) wstawię te które najbardziej mi się podobają!

Voy por ti-Leon


En mi mundo-Violetta


Algo suena mi
                                               

                                          Dziękuję!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz