Hejka! Przepraszam że tak długo nie pisałam ale zapomniałam! Chciałabym poruszyć temat nowego serialu na Disney Channel "Violetta", ponieważ ma dużo ciekawych i fajowskich piosenek (przynajmniej mi się podobają) wstawię te które najbardziej mi się podobają!
Voy por ti-Leon
En mi mundo-Violetta
Algo suena mi
Dziękuję!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz