Dziś chciałabym przedstawić piosenkę Debby Ryan którą zaśpiewała w serialu Nie ma to jak statek. Piosenka ma tytuł "Dziewczyna ze wsi"! Niestety nie mogłam znaleźć po polsku więc będzie po angielsku. A tak w ogóle to bardzo was proszę przysyłajcie pomysły na piosenki, bo ja już naprawdę nie wiem co dodać!!!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz