środa, 22 maja 2013

Debby Ryan - Nie ma to jak statek

Dziś chciałabym  przedstawić piosenkę Debby Ryan którą zaśpiewała w serialu Nie ma to jak statek. Piosenka ma tytuł "Dziewczyna ze wsi"! Niestety nie mogłam znaleźć po polsku więc będzie po angielsku. A tak w ogóle to bardzo was proszę przysyłajcie pomysły na piosenki, bo ja już naprawdę nie wiem co dodać!!!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz