środa, 22 maja 2013

Debby Ryan - Nie ma to jak statek

Dziś chciałabym  przedstawić piosenkę Debby Ryan którą zaśpiewała w serialu Nie ma to jak statek. Piosenka ma tytuł "Dziewczyna ze wsi"! Niestety nie mogłam znaleźć po polsku więc będzie po angielsku. A tak w ogóle to bardzo was proszę przysyłajcie pomysły na piosenki, bo ja już naprawdę nie wiem co dodać!!!


wtorek, 21 maja 2013

Katy Perry

To może coś nie z serialu. Piosenka Katy Perry nazwana "Hot n cold" była chyba dość dużym hitem! A wy jak uważacie? Piszcie w komentarzach!


poniedziałek, 20 maja 2013

Taniec rządzi!

Lubię też oglądać program Taniec rządzi. Mają taką jedną piosenkę zatytułowaną "Made in Japan". Nie wiem czy jest dobra, ale może wy ją ocenicie! I proszę dajcie jakieś pomysły na nowe posty, 


sobota, 18 maja 2013

Jessie ft. Austin Moon

No więc tak. Dziś chciałabym Wam przedstawić dość nową piosenkę Jessie (Debby Ryan) i Austina Moona (Ross Lynch). Myślę, że jest to świetna piosenka i jest warta uwagi. Ma tytuł "Face to face". Oto ona!!!!:




wtorek, 14 maja 2013

Margaret

Słyszeliście o jej jednym z nowszych hitów "Thank you very much"? Teledysk jest bardzo dziwny i dozwolony przynajmniej od 16 lat, a więc wstawię tylko piosenkę. Fajnie, że Margaret jest Polką co nie?




sobota, 11 maja 2013

Sylwia Grzeszczak

Dziś wstawię piosenkę Sylwii Grzeszczak- Flirt. Dla mnie piosenka świetna a dla Was? Jeżeli macie jakieś propozycje na nowe posty to piszcie 



czwartek, 9 maja 2013

Indiana Evans

Siemka! Co sądzicie o głosie Indiany Evans? Mi się nawet podoba. Gra ona w serialu "H2O wystarczy kropla" i śpiewa tam różne piosenki o to jedna z nich!


środa, 8 maja 2013

Violetta

Hejka! Przepraszam że tak długo nie pisałam ale zapomniałam! Chciałabym poruszyć temat nowego serialu na Disney Channel "Violetta", ponieważ ma dużo ciekawych i fajowskich piosenek (przynajmniej mi się podobają) wstawię te które najbardziej mi się podobają!

Voy por ti-Leon


En mi mundo-Violetta


Algo suena mi
                                               

                                          Dziękuję!

piątek, 29 marca 2013

Ross Lynch - Austin Moon

Co sądzicie o tych piosenkach Rossa Lyncha wcielającego się w rolę Austina Moona w serialu
"Austin i Ally"? Osobiście te piosenki bardzo mi 
się podobają ale może znacie jeszcze jakieś fajne
piosenki 




wtorek, 5 marca 2013

Gangnam style

   
  







Hejka tu założycielka bloga! Gangnam style znacie? Hit sprzed dwóch miesięcy pójdzie w zapomnienie czy odrodzi się na nowo?!