Dziś chciałabym przedstawić piosenkę Debby Ryan którą zaśpiewała w serialu Nie ma to jak statek. Piosenka ma tytuł "Dziewczyna ze wsi"! Niestety nie mogłam znaleźć po polsku więc będzie po angielsku. A tak w ogóle to bardzo was proszę przysyłajcie pomysły na piosenki, bo ja już naprawdę nie wiem co dodać!!!
Moja lista blogów
środa, 22 maja 2013
wtorek, 21 maja 2013
Katy Perry
To może coś nie z serialu. Piosenka Katy Perry nazwana "Hot n cold" była chyba dość dużym hitem! A wy jak uważacie? Piszcie w komentarzach!
poniedziałek, 20 maja 2013
Taniec rządzi!
Lubię też oglądać program Taniec rządzi. Mają taką jedną piosenkę zatytułowaną "Made in Japan". Nie wiem czy jest dobra, ale może wy ją ocenicie! I proszę dajcie jakieś pomysły na nowe posty,
sobota, 18 maja 2013
Jessie ft. Austin Moon
No więc tak. Dziś chciałabym Wam przedstawić dość nową piosenkę Jessie (Debby Ryan) i Austina Moona (Ross Lynch). Myślę, że jest to świetna piosenka i jest warta uwagi. Ma tytuł "Face to face". Oto ona!!!!:
wtorek, 14 maja 2013
Margaret
Słyszeliście o jej jednym z nowszych hitów "Thank you very much"? Teledysk jest bardzo dziwny i dozwolony przynajmniej od 16 lat, a więc wstawię tylko piosenkę. Fajnie, że Margaret jest Polką co nie?
sobota, 11 maja 2013
Sylwia Grzeszczak
Dziś wstawię piosenkę Sylwii Grzeszczak- Flirt. Dla mnie piosenka świetna a dla Was? Jeżeli macie jakieś propozycje na nowe posty to piszcie
czwartek, 9 maja 2013
Indiana Evans
Siemka! Co sądzicie o głosie Indiany Evans? Mi się nawet podoba. Gra ona w serialu "H2O wystarczy kropla" i śpiewa tam różne piosenki o to jedna z nich!
środa, 8 maja 2013
Violetta
Hejka! Przepraszam że tak długo nie pisałam ale zapomniałam! Chciałabym poruszyć temat nowego serialu na Disney Channel "Violetta", ponieważ ma dużo ciekawych i fajowskich piosenek (przynajmniej mi się podobają) wstawię te które najbardziej mi się podobają!
Voy por ti-Leon
En mi mundo-Violetta
Algo suena mi
Dziękuję!
piątek, 29 marca 2013
Ross Lynch - Austin Moon
Co sądzicie o tych piosenkach Rossa Lyncha wcielającego się w rolę Austina Moona w serialu
"Austin i Ally"? Osobiście te piosenki bardzo mi
się podobają ale może znacie jeszcze jakieś fajne
piosenki
wtorek, 5 marca 2013
Gangnam style
Hejka tu założycielka bloga! Gangnam style znacie? Hit sprzed dwóch miesięcy pójdzie w zapomnienie czy odrodzi się na nowo?!
Subskrybuj:
Posty (Atom)