poniedziałek, 20 maja 2013

Taniec rządzi!

Lubię też oglądać program Taniec rządzi. Mają taką jedną piosenkę zatytułowaną "Made in Japan". Nie wiem czy jest dobra, ale może wy ją ocenicie! I proszę dajcie jakieś pomysły na nowe posty, 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz