Dziś chciałabym przedstawić piosenkę Debby Ryan którą zaśpiewała w serialu Nie ma to jak statek. Piosenka ma tytuł "Dziewczyna ze wsi"! Niestety nie mogłam znaleźć po polsku więc będzie po angielsku. A tak w ogóle to bardzo was proszę przysyłajcie pomysły na piosenki, bo ja już naprawdę nie wiem co dodać!!!
Kocham seriale i muzę!
Moja lista blogów
środa, 22 maja 2013
wtorek, 21 maja 2013
Katy Perry
To może coś nie z serialu. Piosenka Katy Perry nazwana "Hot n cold" była chyba dość dużym hitem! A wy jak uważacie? Piszcie w komentarzach!
poniedziałek, 20 maja 2013
Taniec rządzi!
Lubię też oglądać program Taniec rządzi. Mają taką jedną piosenkę zatytułowaną "Made in Japan". Nie wiem czy jest dobra, ale może wy ją ocenicie! I proszę dajcie jakieś pomysły na nowe posty,
sobota, 18 maja 2013
Jessie ft. Austin Moon
No więc tak. Dziś chciałabym Wam przedstawić dość nową piosenkę Jessie (Debby Ryan) i Austina Moona (Ross Lynch). Myślę, że jest to świetna piosenka i jest warta uwagi. Ma tytuł "Face to face". Oto ona!!!!:
wtorek, 14 maja 2013
Margaret
Słyszeliście o jej jednym z nowszych hitów "Thank you very much"? Teledysk jest bardzo dziwny i dozwolony przynajmniej od 16 lat, a więc wstawię tylko piosenkę. Fajnie, że Margaret jest Polką co nie?
sobota, 11 maja 2013
Sylwia Grzeszczak
Dziś wstawię piosenkę Sylwii Grzeszczak- Flirt. Dla mnie piosenka świetna a dla Was? Jeżeli macie jakieś propozycje na nowe posty to piszcie
czwartek, 9 maja 2013
Indiana Evans
Siemka! Co sądzicie o głosie Indiany Evans? Mi się nawet podoba. Gra ona w serialu "H2O wystarczy kropla" i śpiewa tam różne piosenki o to jedna z nich!
Subskrybuj:
Posty (Atom)